Если вы «принимаете», мы устанавливаем технически не требуемые файлы куки (в том числе от третьих лиц), чтобы предложить вам удобное пользование сайтом, улучшить наш сервис и адаптировать его к вашим интересам. Вы можете отозвать свое согласие в любое время здесь. Мы также устанавливаем технически необходимые файлы куки, если вы не «принимаете».

Для анализа вашего поведения пользователя CLAAS также использует «Google Analytics». Google обрабатывает ваши данные об использовании, чтобы предоставить CLAAS анонимную статистику о поведении пользователей. Google также использует ваши данные в любых своих целях (например, для профилирования) и объединяет ваши данные с данными из других источников. Google может хранить ваши данные за пределами Европейского Союза, например, в США в Google LLC. И Google, и правительственные агентства имеют доступ к данным. 

Более подробные сведения содержатся в нашем заявлении о защите данных.

Принять

Готуймося до нового сезону разом!

Ознайомтеся з нашою новою програмою фінансування для придбання техніки.

Готуймося до нового сезону разом!

Ознайомтеся з нашою новою програмою фінансування для придбання техніки.

Привабливі умови від надійного банку – запорука Вашого успіху!

ПроКредит Банк спільно з компанією CLAAS пропонує вигідну програму фінансування для придбання техніки CLAAS у офіційних дилерів в Україні.

Умови фінансування придбання техніки CLAAS в Україні

Основні переваги програми:

  • Перший внесок зі сторони клієнта від 0%
  • Гнучкий графік погашення з урахуванням сезонності Вашого бізнесу
  • Відстрочення виплат капіталу до 11 місяців
  • Лояльний підхід до застави

UAHСтрок фінансування, міс.
Перший внесок12 міс.24 міс.36 міс.60 міс.
0%8,25%8,75%9,25%9,75%
20%

7,50%

8,50%9,00%9,50%
30%

7,00%

8,25%8,75%9,25%
50%5,75%7,25%8,00%8,75%
EURСтрок фінансування, міс.
Перший внесок12 міс.24 міс.36 міс.60 міс.
0%*1,50%2,25%2,75%3,25%
20%1,00%2,00%2,50%3,00%
30%0,50%1,75%2,25%2,75%
50%0,01%0,75%1,50%2,25%

*Без першого внеску фінансування можливе тільки за умов індивідуального погодження

  • Одноразова комісія 1 %
  • Схема погашень: щомісячно, рівними частинами або гнучкий графік

Ви отримуєте можливість затвердження фінансового ліміту та оформлення рамкової угоди на купівлю техніки CLAAS.

Приставки

Зверніться до найближчого до Вас дилера CLAAS в Україні і скористайтеся вигідною програмою для придбання необхідної Вам техніки!

Офіційні дилери CLAAS

Довідка

ПроКредит Банк – німецький банк, який спеціалізується на кредитуванні та обслуговуванні малого, середнього бізнесу та агробізнесу, а також є одним з найнадійніших і стабільних банків для вкладників в Україні вже більше 15 років. Акціонерами ПроКредит Банку є фінансові організації -- ПроКредит Холдинг, материнська компанія для глобальної групи ПроКредит банків, (Франкфурт-на-Майні, Німеччина);  Німецький державний банк розвитку KfW (Франкфурт-на-Майні, Німеччина) -- орієнтовані на сприяння розвитку бізнесу та економіки в Європі та в цілому світі. В Україну вони принесли свій досвід, отриманий в різних країнах світу, адаптували його до українських умов. Підприємства, які кредитує Банк, здійснюють значний внесок в розвиток економіки країни та сприяють створенню нових робочих місць.

ПроКредит Банк забезпечує сільгоспвиробникам прозорі умови банківських послуг. Ключовим елементом стратегії Банку є професіоналізм та висока якість обслуговування саме бізнес-клієнтів. Банк пропонує гнучкі умови фінансування, з урахуванням специфіки агробізнесу.

ПроКредит Банку першому в Україні було присвоєно найвищий рейтинг «AAA (ukr)» незалежним міжнародним рейтинговим агентством FitchRatings (Лондон, Великобританія). Підтримка акціонерів, належність до міжнародної групи ПроКредит та контроль з боку Федерального управління фінансового нагляду Німеччини BaFin є гарантією стабільності та надійності ПроКредит Банку.

Сайт банку: www.procreditbank.com.ua