Права та захист даних

Дякуємо за перегляд даної сторінки та інтерес до наших продуктів.

Права та захист даних

Дякуємо за перегляд даної сторінки та інтерес до наших продуктів.

Інформація про захист даних

Стан: 01.07.2021

У наступній Інформації про захист даних CLAAS KGaA mbH («CLAAS») повідомляє про обробку ваших особистих даних на цьому вебсайті.

А. Загальна інформація про конфіденційність

I. Назва й контактні дані відповідального органа

Відповідальний орган:

CLAAS KGaA mbH
Mühlenwinkel 1
33428 Harsewinkel
Німеччина
infoclaas@claas.com

II. Назва та контактні дані уповноваженого з захисту персональних даних

Уповноважений з захисту персональних даних концерну: CLAAS KGaA mbH
Фахівець із питань захисту даних
Mühlenwinkel 1
33428 Harsewinkel
Німеччина
group.dpo@claas.com

III. Тривалість зберігання

CLAAS зберігає ваші персональні дані рівно стільки, скільки потрібно для досягнення цілі збору й обробки ваших даних. У разі потреби CLAAS зберігає ваші дані на період ділових відносин. Він охоплює зокрема підготовку й виконання договору.

Отже, CLAAS зберігає ваші персональні дані настільки довго, наскільки це потрібно для виконання визначених угодою або законом зобов'язань. Таким чином ми обробляємо ваші дані для того, щоб виконувати свої господарсько-правові й податково-правові зобов'язання з обліку й зберігання документації. Передбачені там терміни для зберігання або документації становлять шість років за бухгалтерськими інструкціями згідно з § 257 Господарчого кодексу і до десяти років за податковими інструкціями згідно з § 147 Податкового кодексу, якщо вони більше не потрібні з податковою метою (наприклад, якщо все ще триває перевірка підприємства). Відлік термінів починається з кінця календарного року, у якому був створений відповідний документ.

Якщо дані більше не потрібні для виконання визначених договором або законом зобов'язань, вони будуть регулярно видалятися, за винятком випадків, коли ви дали згоду CLAAS на обробку своїх даних і/або з причини правомірних інтересів CLAAS потрібна подальша обробка, наприклад, для відновлення клієнтів або для захисту від юридичних претензій у судових процесах. Для обробки даних з метою захисту від юридичних претензій у судових процесах термін зберігання також залежить від визначених законодавством строків позовної давності. Ці строки згідно з §§ 195 і наступних Цивільного кодексу Німеччини (BGB) становлять до 30 років, тоді як звичайний строк позовної давності становить 3 роки, починаючи з дати закінчення календарного року, у якому виникла претензія. У такому разі обробка обмежується, тобто обмежується потрібним для цього мінімумом і блокується для інших цілей.

Вказане вище є нечинним, якщо в Особливій інформації щодо захисту даних вказано інше.

IV. Категорії отримувачів

 • Ретельно обрані постачальники послуг. Уповноважені нами постачальники послуг, які надають нам підтримку в реалізації ділових відносин, отримують доступ до даних. Це підприємства у категоріях провайдери хостингу, керування даними, ПЗ як послуга, сервіси електронної пошти, ІТ-послуги (наприклад техобслуговування та підтримка, переміщення даних), консалтинг, постачальники послуг у рамках підтримки першого, другого і третього рівнів, послуги кол-центру, адміністрування клієнтів, пункти поштових розсилок, маркетинг, медійні технології, телекомунікації, керування зв'язками з клієнтами та залучення нових клієнтів, постачальники послуг відстежування, мережеві агентства, відповідність, служби утилізації (наприклад, знищувач паперів), підприємства, що проводять для нас аналізи, постачальники послуг управління фінансами, служби відправки та логістики, друкарські послуги, постачальники технологічних послуг (наприклад для апаратного забезпечення і деталей приладдя). Якщо на додаток до цього застосовуються інші категорії постачальників послуг, їх можна знайти у відповідній Особливій інформації щодо захисту даних.
 • Передача третім особам. Додатково ми передаємо ваші дані третім особам, якщо це дозволяють норми законодавства або умови договору й/або ви погодилися з цим. За цієї умови можлива передача даних таким категоріям отримувачів: офіційним інстанціям й установам (наприклад, державній прокуратурі, поліції, податковій службі, державному органу з захисту персональних даних) для розгляду офіційних запитів у тих межах, у яких це стосується ваших інтересів, або якщо до такої передачі нас зобов'язують приписи закону. Правове підґрунтя — ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт f або c Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO).
 • Передача даних всередині групи CLAAS. Ми передаємо ваші дані іншим компаніям, що входять до групи CLAAS, або забезпечуємо їм доступ до ваших даних. Якщо це робиться в адміністративних цілях, це базується на наших правомірних інтересах щодо внутрішніх цілей управління й складання звітності концерну. Правове підґрунтя — ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт f Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO). Якщо це потрібно для приготування угоди з вашої ініціативи або виконання пов'язаних з угодою зобов'язань чи відбувається з вашої попередньої згоди, правовим підґрунтям є ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт b Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO) або ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт a Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO). Якщо ми маємо юридичне право на це, правовим підґрунтям є ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт c Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO). Щодо передачі третім особам, яка з цього випливає, ми посилаємося на Особливі вказівки щодо захисту даних.
 • Треті особи, з якими у нас існують поточні ділові відносини. Якщо це потрібно для підготовки угоди або виконання пов'язаних з угодою зобов'язань чи відбувається з вашої попередньої згоди, правовим підґрунтям є ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт b Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO) або ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт a Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO). Якщо ми зобов'язані робити це згідно з вимогами законодавства, правовим підґрунтям для цього є ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт c Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO).

V. Передача в треті країни

Якщо ми передаємо ваші дані самостійно або через постачальника послуг у країни поза межами Європейського Союзу, ми дотримуємося особливих вказівок статті  44 і далі DSGVO та зобов'язуємо також наших постачальників послуг дотримуватися цих правил. Ми передаватимемо ваші дані за межі Європейського Союзу лише з дотриманням гарантованого DSGVO рівня захисту. Цей рівень захисту особливо гарантується Рішенням про достатність заходів з захисту даних Комісії ЄС або відповідними гарантіями згідно зі статтею 46 DSGVO.

Передача даних у треті країни (країни за межами Європейського Союзу (ЄС) або Європейської економічного простору - ЄЕП) виконується лише тоді, коли це

 • необхідно для виконання Договору, стороною якої є ви, або виконання ваших запитів.
 • необхідно для захисту наших правомірних інтересів.
 • вимагає закон або ви надали на це свою згоду.
 • здійснюється в рамках обробки замовлень із залученням постачальників послуг.

Якщо для відповідної країни відсутня резолюція Єврокомісії про рівень захисту даних, що відповідає європейським вимогам до захисту даних, ми за допомогою відповідних договорів забезпечуємо адекватний рівень захисту ваших прав і свобод. Така домовленість гарантує, що у тих, хто отримує дані, існує відповідний рівень захисту даних, особливо у результаті узгодження так званих стандартних договірних умов ЄС з отримувачем. В іншому випадку ми можемо здійснити передачу даних також на основі вашої явно висловленої згоди. Ви можете в будь-який час скасувати на майбутній час надання згоди, див. розділ A. VII. Детальнішу інформацію ми можемо надати вам безкоштовно за запитом, надісланим з використанням вказаних вище контактних даних.

Якщо ми передаємо дані для обробки отримувачу без відповідного рівня захисту даних, спираючись виключно на ваш дозвіл, ми звертаємо увагу, що існують наступні ризики: може бути недостатньо відповідних положень, для надійного захисту ваших даних, відсутній державний орган з захисту персональних даних, реалізація ваших прав на захист даних ускладнена або ігнорується, відсутній контроль за подальшою обробкою даних або їх передачею третім особам.

За потреби додаткову інформацію можна знайти в спеціальній інформації про захист даних.

VI. Зобов'язання надавати персональні дані

Якщо в Особливій інформації щодо захисту даних не вказано інше, ви ні за вимогами закону, ні за договором не зобов'язані надавати свої дані.

VII. Права зацікавлених осіб

Згідно зі ст. 15 Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO) у вас є право отримувати довідку про збережені дані про вашу особу. Якщо виявиться, що оброблялися неправильні персональні дані, у вас згідно зі ст. 16 Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO) є право на їх виправлення. Якщо для цього є правові передумови, ви можете вимагати видалення або обмеження обробки, а також подати заперечення проти обробки даних (ст. 17, 18 і 21 Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO)). Згідно зі ст. 20 Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO) ви можете для даних, що автоматично обробляються на основі вашої попередньої згоди або договору з вами, пред'явити право на передачу даних.

Інформація про ваше право на заперечення за ст. 21 Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO)

1. У вас є право з причин, що випливають з вашої особливої ситуації, у будь-який час висунути заперечення проти обробки персональних даних, що стосуються вас, яка проводиться згідно зі ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт f Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO) (обробка даних на основі балансу інтересів).

Якщо ви висунете заперечення, CLAAS більше не буде обробляти ваші персональні дані, за винятком випадків, коли CLAAS може надати вагомі аргументи на користь обробки, що переважають над вашими інтересами, правами і привілеями, або обробка здійснюється з метою пред'явлення, виконання або захисту законних вимог.

2. CLAAS обробляє ваші персональні дані з метою прямого маркетингу. У вас є право в будь-який час відкликати дозвіл на обробку даних, що стосуються вас з метою такої реклами.

Якщо ви висунете заперечення проти обробки для цілей прямої реклами, CLAAS більше не буде обробляти ваші персональні дані для цих цілей.

Заперечення можна висувати в довільній формі, і його бажано надсилати на адресу:

privacy@claas.com

Право на відкликання вашої згоди згідно зі ст. 7 абз. 3 Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO)

Якщо ви дали згоду на обробку своїх персональних даних, у вас є право в будь-який момент відкликати свою згоду. Відкликання згоди не впливає на правомірність обробки, здійсненої на основі згоди до моменту відкликання.

Відкликання може проводитися в довільній формі. Для звернення можна використовувати контактні дані, вказані в розділі A. II. Якщо CLAAS забезпечить додаткові можливості для здійснення відкликання (наприклад, посилання на відкликання в кожному електронному листі з інформаційною розсилкою), вас про це проінформують в Особливій інформації щодо захисту даних.

Пред'явити свої права CLAAS ви можете, скориставшись контактними даними, наведеними в розділі A. II.

Якщо, на вашу думку, обробка даних виконується з порушенням законодавства про захист даних, у вас є право на оскарження у вибраному вами державному органі з захисту персональних даних. (ст. 77 DSGVO).

Зрозуміло, що ви можете також у будь-який час звернутися до Уповноваженого із захисту даних фірми CLAAS (privacy@claas.com).

Якщо ви реалізуєте права суб'єкта даних відповідно до закону про захист даних, ми обробляємо ваші дані для реалізації наших правових зобов'язань відповідно до ст. 6 абз. 1 реч. 1 п. c DSGVO в сукупності зі ст. 15-22, 12 абз. 3-6 DSGVO, а також ст. 7 абз. 3 DSGVO. Це включає обробку даних з метою однозначної ідентифікації особи, що є суб'єктом обробки даних, запит додаткової інформації для підтвердження ідентифікації. Ми робимо це на основі наших правових зобов'язань відповідно до ст. 12 абз. 6 DSGVO. Це включає передачу отримувачу даних у смислі ст. 19 DSGVO стосовно запитів на виправлення даних, видалення або обмеження обробки (ст. 16, 17 абз. 1, 18 DSGVO) і пов'язане з цим повідомлення таким отримувачам (ст. 19 DSGVO) і вам, як суб'єкту даних (ст. 12 DSGVO).

B. Особлива Інформація про захист даних. Надання доступу до нашого вебсайту широкій громадськості

I. Надання доступу до нашого вебсайту широкій громадськості

При використанні вебсайтіу виключно з інформаційною метою, тобто якщо ви не реєструєтеся або не передаєте CLAAS інформацію іншим способом (наприклад через нашу форму зворотного зв’язку), CLAAS збирає лише дані, які ваш браузер передає на наші сервери. Збір даних технічно необхідний для того, щоб ви мали можливість переглядати вебсайт. Правове підґрунтя — ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт b DSGVO. Зберігання файлів журналів про ваше відвідування сайту необхідне, щоб гарантувати функціональність вебсайту та безпеку інформаційно-технічних систем. Правове підґрунтя для обробки даних ст. 6 абз. 1 речення 1 пункт f Загального регламенту щодо захисту даних (DSGVO). Від обробки даних, яка базується на правомірних інтересах, можна в будь-який час відмовитися з дією відмови на майбутній час, див. розділ A. VІІ. Зазначена вище мета стосується також наших правомірних інтересів щодо обробки даних.

Наступні категорії даних збираються при відвідуванні вебсайту: дані використання та дані що стосуються дорожнього руху, дані технічної документації та протоколів, наприклад,

 • дата і час доступу
 • різниця у часовому поясі відносно часу за Гринвічем (GMT)
 • IP-адреса
 • ім'я хоста комп'ютера, що отримує доступ
 • вебсайт, з якого здійснюється перехід на вебсайт
 • вебсайт, на який відбувається перехід з вебсайту (зміст запиту)
 • відвідані сторінки вебсайту
 • повідомлення, чи був виклик успішним
 • кількість даних, що передається
 • інформація про тип браузера, мову та використовувану версію
 • операційна система

Дані видаляються, щойно вони більше не будуть потрібні для досягнення цілей їх збирання. При підготовці вебсайту це відбувається, коли завершується відповідний сеанс. У випадку зберігання даних у файлах журналу це відбувається найпізніше через 30 днів. Зберігання даних разом з іншими вашими персональними даними не відбувається.

Для індикації зовнішнього змісту на нашому вебсайті (наприклад, інтеграція IFRAME для індикації каталога CLAAS Collection) ми передаємо ваші перераховані вище особисті дані третім сторонам (наприклад, компаніям групи CLAAS). Правовою основою є ст. 6 абз. 1 реч. 1 п. f DSGVO. Наш законний інтерес полягає в тому, щоб оформити наш вебсайт для вас цікаво та зручно для користування. Від обробки даних, яка базується на правомірних інтересах, можна в будь-який час відмовитися з дією відмови на майбутній час, див. розділ A. VІІ.

II. Використання сервісів (наприклад, кукі-файли, інструменти аналізу та ремаркетингу)

CLAAS використовує на цьому сайті сервіси (наприклад, файли Cookie, інструменти аналізу та ремаркетинга). За допомогою цих сервісів CLAAS зберігає інформацію на вашому кінцевому пристрої (наприклад, у вашому браузері) та/або отримує доступ до інформації, яка вже збережена на вашому пристрої. Ця інформація може бути як персональною, так і не пов’язаною з персональними даними. Якщо необхідно, після зберігання або надання доступу відбувається подальша обробка персональних даних відповідно до обраної категорії.

CLAAS використовує такі сервіси та категорії:

Якщо використання сервісів (наприклад, зберігання інформації на вашому кінцевому пристрої та/або доступ до збереженої на вашому кінцевому пристрої інформації) технічно необхідне, правовим підґрунтям для цього є ст. 25 п. 2 Закону про захист даних в сфері телекомунікацій та засобах аудіовізуальної інформації разом зі ст. 6 абз. 1 п. 1 літ. b, c, f Загального регламенту про захист даних (GDPR). Ця інформація може бути як персональною, так і не пов’язаною з персональними даними. Якщо зберігання та отримання доступу до персональних даних супроводжуються їх обробкою, ми оброблюємо ці дані лише в тому обсязі, в якому це необхідно

 • необхідно для реалізації угоди, стороною якої ви є (ст. 6 абз. 1 реч. 1 п. b DSGVO) або
 • приписано законодавством (ст. 6 абз. 1 реч. 1 п. c DSGVO)
 • необхідно для дотримання наших правомірних інтересів (ст. 6 абз. 1 реч. 1 п. f DSGVO).

Від обробки даних, яка базується на правомірних інтересах, можна в будь-який час відмовитися з дією відмови на майбутній час, див. розділ A. VІІ. Ви можете видалити кукі-файли через налаштування свого браузера. 

Правовим підґрунтям для використання сервісів (зберігання інформації на вашому кінцевому пристрої та/або доступ до збереженої на вашому кінцевому пристрої інформації), що належать до категорій статистичного аналізу, маркетингу, додаткових функцій, відповідно до § 25 абз. 1 п. 1 Закону про захист даних в сфері телекомунікацій та засобах аудіовізуальної інформації разом зі ст. 6 абз. 1 п. 1 літ. a Загального регламенту про захист даних (GDPR) є ваша згода. Ця інформація може бути як персональною, так і не пов’язаною з персональними даними. Якщо зберігання та отримання доступу до персональних даних супроводжуються їх обробкою, відповідно до обраної категорії, ми оброблюємо ці дані на основі ст. 6 п. 1 реч. 1 літ. Загального регламенту про захист даних (GDPR). Відкликання згоди не впливає на законність зберігання інформації на вашому пристрої та/або доступу до інформації на вашому кінцевому пристрої на основі наданої вами згоди, а також на подальшу обробку персональних даних відповідно до обраної вами категорії. Ваша згода є добровільною.

Ваш дозвіл має тривалість дії півроку. Потім ми знову спитаємо про ваш дозвіл. Ми також питатимемо вашу згоду шляхом індикації кукі-банера, якщо на нашому вебсайті з'являться нові сервіси або якщо сервіси зміняться, так що нам буде потрібна нова згода для можливості подальшого використання сервісів (наприклад, при зміні мети).

Враховуйте, що ваші індивідуальні налаштування браузера можуть призвести до того, що ваші налаштування (наприклад ваша згода) не можуть бути збережені тривало і при кожному відвідуванні нашого сайту ми питатимемо вашу згоду.

III. Міжсайтовий статистичний аналіз – спільна відповідальність

З метою міжсайтового статистичного аналізу ваші дані про вашу поведінку як користувача, які ми збираємо за допомогою Google Analytics на цьому вебсайті (оператор: CLAAS KGaA mbH), вебсайті https://configurator.claas.com (оператор: CLAAS Global Sales GmbH), вебсайті https://accounts.claas.com/ (оператор: CLAAS KGaA mbH) і https://connect.claas.com (оператор: CLAAS Global Sales GmbH), буде об'єднано і оцінено компаніями CLAAS KGaA mbH і CLAAS Global Sales GmbH.

Органами, що несуть спільну відповідальність, є CLAAS KGaA mbH1 і CLAAS Global Sales GmbH2.

З Уповноваженими із захисту даних фірми CLAAS KGaA mbH, а також CLAAS Global Sales GmbH можна зв'язатися за адресою: CLAAS KGaA mbH, z. Hd. des Datenschutzbeauftragten, Mühlenwinkel 1, 33428 Harsewinkel, Deutschland (Німеччина), group.dpo@claas.com.

Сторони домовилися, що оператор відповідного вебсайту надає інформацію відповідно до ст. 13, 14 DSGVO. Ваші права як суб'єкта даних можете реалізувати безпосередньо у конкретного оператора.


 

C. Особлива Інформація про захист даних. Обробка (загальних) запитів і скарг, а також повідомлень стосовно цього (наприклад запити інформації, замовлення або підтримка, запити зворотного дзвінка).

У вас є можливість звернутися до CLAAS через контактні дані на цьому вебсайті або через форму зворотного зв’язку. Ми обробляємо особисті дані, що стосуються вас, щоб задовольнити ваш запит, надати вам відповідь або розглянути скаргу.

Це основано на нашому правомірному інтересі відповідно до ст. 6 абз. 1 п. f DS-GVO щодо обробки запитів, з якими ви до нас звернулися, та для розгляду скарг та для зв'язку з клієнтами та зацікавленими особами. У вас завжди є право заборонити обробку даних, пор. розділ A. VII. Якщо обробка даних слугує для встановлення договірних відносин, обробка основана на ст. 6 абз. 1 реч. 1 п. b DS-GVO.

Дані, необхідні для відповіді на ваше звернення, позначені зірочкою (*) як обов'язкові дані. Відповідно ви можете добровільно надати нам інші дані. Йдеться про особисті ідентифікаційні дані (наприклад, звертання, ім'я та прізвище), контактні дані (наприклад, номер телефону, адреса електронної пошти), робочі дані (наприклад, фірма, адреса) та дані змісту повідомлення (якщо ви залишаєте нам додаткову інформацію щодо вашого запиту).

Крім того ми обробляємо дані використання і трафіку (наприклад IP-адреса, дата і час вашого запиту). Правовою основою для обробки даних є ст. 6 абз. 1 реч. 1 п. f DSGVO на основі нашого правомірного інтересу забезпечити функціональність цього вебсайту та безпека інформаційно-технічних систем.

Разом з обробкою запитів та скарг ми використовуємо дані для реклами та маркетингових заходів, пор. розділ D. цієї Інформації про захист даних.

При потребі ми передамо ваші дані також третім особам, наприклад партнерам зі збуту CLAAS, що відповідають за вас або яких ви обрали, партнерам CLAAS (наприклад імпортерам) або фірмам групи концерну CLAAS, якщо це необхідно для відповіді на ваш запит.

CLAAS зберігає ваші дані, щоб мати можливість надати оптимальну консультацію. Ваші особисті дані для відповіді на ваш запит буде збережено і потім видалено, якщо тільки у нас не буде підстав або обов'язків на основі законодавства, угоди або вашої згоди для більш тривалого зберігання даних. Точнішу інформацію див. у розділі A. III. цієї Інформації про захист даних. На основі наданої з вашого боку згоди та / або інших визнаних законодавчо обставин, особливо нашого правомірного інтересу відповідно до ст. 6 абз. 1 реч. 1 п. f DSGVO, ваші дані можуть зберігатися, наприклад з метою утримання або відновлення клієнтів та у зв'язку з захистом від судових позовів. Для обробки даних з метою захисту від юридичних претензій у судових процесах термін зберігання також залежить від визначених законодавством строків позовної давності (наприклад за цивільним правом та законом про відповідальність за якість продукції). Наша технічна інфраструктура організована для зберігання ваших даних на підставах необхідності та цільового призначення. Відповідно підприємства концерну або партнерські компанії отримують доступ до таких даних, які необхідні для виконання їх задач. Докладніше див. у A. IV.

D. Перехресні посилання на вебсайти третіх сторін

Цей вебсайт містить перехресні посилання на вебсайти третіх сторін (наприклад компаній групи CLAAS). При переході за відповідним посиланням відкривається вебсайт третьої сторони у новому вікні. Ця Інформація про захист даних не поширюється на обробку даних на вебсайті третьої сторони.