Простота використання

Smart Farming (розумне агровиробництво) з інтелектуальними системами підтримки оператора для JAGUAR

Простота використання

Smart Farming (розумне агровиробництво) з інтелектуальними системами підтримки оператора для JAGUAR

Smart Farming (розумне агровиробництво) з інтелектуальними системами підтримки оператора для JAGUAR

Цифрові системи підтримки оператора JAGUAR роблять точну роботу в полі легшою, знижують затрати й помітно розвантажують оператора. Завдяки системі ведення по рядкам AUTO PILOT, GPS PILOT CEMIS 1200 та CAM PILOT, а також системі оптимізації роботи машини CEMOS і системі автоматичного заповнення AUTO FILL оператор може легко сконцентруватися на основних моментах процесу збирання врожаю.

Завдяки цифровим системам підтримки оператор JAGUAR працює значно ефективніше та спокійніше. За результатами нещодавнього дослідження, проведеного Технічним університетом Кельна, у сукупності інтелектуальні помічники JAGUAR знижують витрату пального до 13 % поряд зі збільшенням продуктивності приблизно на 10 %. Водночас їхнє використання помітно впливає на зниження рівня стресу в десяти з дванадцяти операторів. Наприклад, система автоматичного заповнення причепа AUTO FILL удвічі скорочує втручання оператора в управління силосопроводом під час збирання врожаю. Це пов'язано з тим, що система автоматично керує силосопроводом за допомогою камери високої роздільної здатності. Крім того, залежно від задіяної системи підтримки, переміщення важеля управління скорочується на 15—29 %, а керма — на 35—65 %.

Завжди в колії з GPS PILOT CEMIS 1200 й CAM PILOT

Завдяки системам автоматичного кермування GPS PILOT CEMIS 1200 й CAM PILOT операторові JAGUAR більше не потрібно турбуватися про точність ручного кермування. Камера CAM PILOT розпізнає валок, який потрібно пдібрати, на швидкості до 15 км/год за допомогою двох 3D-камер і автоматично підрулює в разі відхилення. Водночас GPS PILOT CEMIS 1200 стежить за загальною ситуацією. Через супутниковий приймач JAGUAR автоматично й з високою ефективністю рухається вздовж колії — без перекриттів і навіть на складних горбистих ділянках. На 12-дюймовому сенсорному терміналі оператор завжди стежить за точністю виконання робіт.

CEMOS AUTO PERFORMANCE оптимально налаштовує JAGUAR

Система оптимізації роботи машини CEMOS забезпечує правильне налаштування JAGUAR у будь-якій ситуації. Оператору залишається лише підтвердити запропоновані параметри на екрані у кабіні. CEMOS підтримує постійну частоту обертання двигуна, автоматично регулюючи потужність двигуна й швидкість руху залежно від врожайності маси. Наприклад, якщо врожайність збільшується, помічник знижує швидкість руху комбайна. Якщо зменшується, то JAGUAR знову збільшує швидкість і навіть знижує потужність двигуна.

У такий спосіб CEMOS забезпечує не тільки плавний процес збирання та рівномірний потік рослинної маси, але й комфортну роботу. Крім того, система оптимізації роботи машини дає змогу знизити витрату дизельного пального JAGUAR до 12 % за одночасного збільшення продуктивності до 7 % гектарів на годину.

AUTO FILL дає змогу оператору керувати спокійно

Під час заповнення транспортного засобу потрібна точність, щоб мінімізувати втрати врожаю. Для оператора кормозбирального комбайна це зазвичай пов'язано з неабияким стресом — адже керування машиною і одночасний контроль заповнення вимагають максимальної концентрації. У JAGUAR це завдання бере на себе система автоматичного заповнення AUTO FILL. Для цього на силосопроводі кормозбирального комбайна встановлюється камера з високою роздільною здатністю, яка розпізнає транспортний засіб і вимірює рівень заповнення.

Система автоматичного заповнення причепа за допомогою аналізу 3D-зображень контролює роботу силосопроводу й коригує її в разі зміни положення JAGUAR або супроводжуючого транспортного засобу. Оператор може стежити за рівнем заповнення на моніторі й у будь-який момент у разі потреби втрутитися в процес. Він може легко реагувати на зміну умов, наприклад, через вітер або дощ, прямо з кабіни.