Після сезоне сервісне обслуговування

  • Детальна технічна діагностика
  • Профілактичне обслуговування перед новим сезоном
  • Найкращі ціни!

Зв’язатися з дилером

Після сезоне сервісне обслуговування

  • Детальна технічна діагностика
  • Профілактичне обслуговування перед новим сезоном
  • Найкращі ціни!

Зв’язатися з дилером

Кінець жнив – це початок планування наступного сезону.

Після жнивна перевірка машини проводиться на основі спеціального контрольного списку й відповідає високим стандартам CLAAS.

Подумайте про наступні жнива вже зараз і запишіться на після жнивну перевірку CLAAS у вашого дилера. Так ви отримаєте наступні переваги:

Експлуатаційна надійність у наступному сезоні.

Вашу машину перевіряє та обслуговує професіонал, який працює згідно з високими стандартами CLAAS. Багаторічний досвід збирання врожаю в усьому світі гарантує вам найкраще обслуговування та ремонт. Уникніть небажаних простоїв в сезон.

Підтримання цінності вашої машини – все підтверджено та задокументовано.

Регулярне профілактичне обслуговування, яке проводить офіційний дилер CLAAS, підтримує вашу машину в оптимальному стані. Все повністю задокументовано в брошурі ваучера на цифрове обслуговування, що забезпечує надійну оцінку вашої машини, якщо ви вирішите її продати.

Зосередтесь на головному!

Довірте комбайн нашим фахівцям, щойно сезон закінчиться, і займайтесь своїми основними справами.

Очевидні економічні переваги для вашого бізнесу.

Отримайте  привабливі зимові умови на сервіс в міжсезоння.

Огляд і діагностика

Спеціаліст  CLAAS може отримати точну конфігурацію вашої машини, просто ввівши номер автомобіля в додатку «Inspection Pilot». Відповідно до цього створюється спеціальний контрольний список, який забезпечує повне відображення та діагностику всіх відповідних моментів під час перевірки після збору врожаю.

Кошторис

На основі діагностики стану та пропонованих наступних кроків тепер ви матимете чітке уявлення про конкретні заходи, необхідні для приведення вашої машини у форму до наступного сезону збирання врожаю. Представник офіційного дилера  CLAAS працюватиме з вами, щоб скласти індивідуальну цінову пропозицію з реальними економічними перевагами для вас від раннього розміщення замовлення.