Сервіс — CLAAS PREMIUM LINE

Першокласний сервіс для потужної машини: CLAAS PREMIUM LINE пропонує вищу експлуатаційну надійність для JAGUAR

Сервіс — CLAAS PREMIUM LINE

Першокласний сервіс для потужної машини: CLAAS PREMIUM LINE пропонує вищу експлуатаційну надійність для JAGUAR

Сервіс — CLAAS PREMIUM LINE

Першокласний сервіс для потужної машини: CLAAS PREMIUM LINE пропонує вищу експлуатаційну надійність для JAGUAR

Наша філософія сервісу спрямована на те, щоб запропонувати нашим клієнтам найвищу якість, надійність і довговічність. Особлива увага приділяється сервісу CLAAS PREMIUM LINE, який пропонує гарантійний термін до 3 000 мотогодин або 5 років * на чималий перелік зношуваних деталей вашого кормозбирального комбайна JAGUAR.


Сільське господарство вимагає точних, ефективних і, перш за все, швидких дій. Отже, вимоги як до людей так і техніки високі. І щоб відповідати цим вимогам, люди мають бути добре навченими, а машини — максимально довговічними. З CLAAS PREMIUM LINE наші клієнти-власники JAGUAR отримують не лише першокласний комбайн, але й професійний сервіс. Девіз «Задоволені клієнти — його робота» підкреслює прагнення компанії CLAAS завжди й скрізь задовольняти потреби своїх клієнтів і забезпечувати оптимальний сервіс. Високоякісне виробництво JAGUAR і додаткове оснащення зносостійкими компонентами PREMIUM LINE забезпечують особливо високу надійність та тривалий термін служби.

Міцність у цифрах — у 3-4 рази вища зносостійкість

Запчастини PREMIUM LINE — вдалий вибір для екстремальних умов збирання, особливо, коли машина зазнає значних навантажень. Вони вирізняються дуже високою зносостійкістю, що зумовлено спеціальною технологією виготовлення та високоякісними матеріалами, які дають змогу заощаджувати кошти, час і нерви. Зносостійкі компоненти CLAAS PREMIUM LINE мають у 3-4 рази більший захист від зносу й, отже, значно більший термін служби порівняно зі звичайними зносостійкими деталями. Ми пропонуємо найширший асортимент деталей PREMIUM LINE для потоку рослинної маси в кормозбиральному комбайні JAGUAR. Днище ножового барабана, напрямна пластина, задня стінка вихідного прискорювача, перша зносостійка пластина в силосопроводі й багато інших деталей — залежно від оснащення із заводу — в CLAAS JAGUAR мають особливо тривалий термін служби.

Продукти CLAAS — гарантія довговічності й ефективності

Багаторічний досвід і знання CLAAS в області сільськогосподарської техніки також дозволяють клієнтам бути впевненими в надійності і якості своїх машин. Максимальний термін гарантії на зносостійкі компоненти PREMIUM LINE становить 3 000 мотогодин або 5 років *, що дає додаткову безпеку. Це свідчить про те, що компанія CLAAS упевнена в довговічності й продуктивності своєї продукції.CLAAS PREMIUM LINE — мінімізація простоїв, підвищення продуктивності

Сервіс CLAAS PREMIUM LINE містить у собі не тільки кращі продукти та гарантію, але й всебічну підтримку наших клієнтів. Фахівці сервісної служби CLAAS завжди готові допомогти у вирішенні питань, технічному обслуговуванні або ремонті. Клієнти можуть розраховувати на швидкі й ефективні рішення, що дають змогу мінімізувати час простою та підвищити продуктивність своїх підприємств.

CLAAS JAGUAR — надійна техніка, першокласний сервіс

Якість сервісу і надійність — центральні елементи корпоративної філософії CLAAS. Клієнти JAGUAR можуть розраховувати на професійний сервіс. Поєднання надійних машин, першокласного сервісу й найвищої якості — гарантія безпеки та впевненості. Орієнтуючись на якість, надійність та компоненти CLAAS PREMIUM LINE, клієнти можуть бути впевнені, що на їхньому боці надійний партнер.

* Для обраних компонентів і збутових регіонів CLAAS.