Цільні культури

CLAAS JAGUAR із приставками — ваш ідеальний партнер для отримання силосу із цільних культур

Цільні культури

CLAAS JAGUAR із приставками — ваш ідеальний партнер для отримання силосу із цільних культур

Цільні культури

CLAAS JAGUAR із приставками — ваш ідеальний партнер для отримання силосу із цільних культур

Завдяки універсальним приставкам наш кормозбиральний комбайн JAGUAR забезпечує високу ефективність і максимальну гнучкість під час заготівлі силосу із цільних культур (СЦК). І робить це відмінно в трьох варіантах: із класичною DIRECT DISC, із кукурудзяною приставкою ORBIS і навіть із PICK UP, якщо попередні дві відсутні.


JAGUAR із DIRECT DISC — відмінний варіант практично для всіх культур

Комбінація JAGUAR із приставкою DIRECT DISC — ідеальна машина для збирання різноманітних культур, як-то зернові, бобові, сорго тощо, а також для складних завдань зі збирання маси з площі близько 200 га на рік, що робить її нашим флагманом. Машина особливо добре підходить для заготівлі біоенергетичної маси та кормів для тварин. Завдяки такому поєднанню ви скошуєте й подрібнюєте масу за одну операцію. Точний косарний брус забезпечує відмінний зріз й залишає дуже чисту стерню, а бокові ножі гарантують безпечне збирання навіть сильно переплетеної маси. У моделях DIRECT DISC 600 P й 500 P можна індивідуально регулювати висоту лопатевого вальця. Це забезпечує рівномірну подачу маси навіть під час збирання низькорослих культур. Для заготівлі особливо високих культур (до 4 м) найліпше підійде JAGUAR із DIRECT DISC 600 і 500 без лопатевого вальця.

JAGUAR і ORBIS — неперевершений дует для отримання силосу із цільних культур

Для підприємств із невеликим річним обсягом заготівлі СЦК наша кукурудзяна приставка ORBIS є чудовою альтернативою. Приставка забезпечує хороший потік рослинної маси і точну якість подрібнення за високої продуктивності. За робочої ширини від 4,5 до 9 м ORBIS демонструє гарну якість роботи за низької висоти зрізу. Важливою перевагою є те, що для ORBIS не потрібен транспортний візок. Механізм складання автоматично переводить інтегрований транспортний захист з наклейками-застереженнями й освітленням у відповідне положення для використання в полі або на дорозі. Процес складання займає не більше 30 секунд і керується з кабіни. Отже, робота в полі приносить особливе задоволення!

JAGUAR із PICK UP — надійна альтернатива в складних умовах

PICK UP підходить для підбирання практично всіх тонкостеблових культур і є надійним альтернативним рішенням збирання врожаю за відсутності приставки прямого зрізу або кукурудзяної приставки. PICK UP використовується після того, як косарка з валкоутворювачем виконає підготовчу роботу. Завдяки прямому копіюванню поверхні поля, рухомому підбирачу і коливній рамі JAGUAR із PICK UP забезпечує винятково точний результат збирання на різних полях. Автоматичне регулювання частоти обертання, залежно від довжини різання та швидкості руху, забезпечує оптимальний потік рослинної маси й високу продуктивність навіть у складних і мінливих умовах. Завдяки автоматичній системі змащування ланцюга PICK UP надійний і не потребує особливого обслуговування.