Ефективність

CLAAS JAGUAR — ідеальна машина для кожного клієнта

Ефективність

CLAAS JAGUAR — ідеальна машина для кожного клієнта

CLAAS JAGUAR — ідеальна машина для кожного клієнта

Коли йдеться про покупку кормозбирального комбайна, ефективний, економічний, цифровізований і високопродуктивний CLAAS JAGUAR стане чудовим вибором для фермерів і підрядників, незалежно від того, новий він чи вживаний.

Рутинні завдання в сільському господарстві стають дедалі важчими: ускладнюються умови роботи, машини дедалі активніше цифровізуються, зростають витрати і посилюється конкуренція. У такій обстановці ідеальна машина починає відігравати все важливішу роль. Вона має бути надзвичайно надійною, потужною, довговічною і водночас завжди технологічно сучасною. Це пов'язано з тим, що технічні проблеми або навіть поломки практично неможливо усунути. З кормозбиральним комбайном CLAAS JAGUAR ви отримаєте оптимальне обладнання для будь-яких умов збору врожаю.

Оснащені гусеничним рушієм TERRA TRAC, що опціонально поставляється для JAGUAR 960 і JAGUAR 990, або універсальною приставкою, наприклад PICK UP або ORBIS, моделі CLAAS JAGUAR надійно й ефективно прибирають найрізноманітніші культури на полях по всьому світу.

Прямий привід від двигуна до подрібнювача

Одна з особливостей, яка особливо вдало демонструє продуктивність JAGUAR, — прямий привід від двигуна до подрібнювача. Завдяки поперечно встановленому двигуну немає потреби в кутовому редукторі, що не лише запобігає зниженню ефективності приблизно на 5 %, а й значно знижує вагу машини та витрати на техобслуговування.

Різні технічні елементи для підвищення ефективності

Ще один ключовий аспект — прямий і рівномірний потік рослинної маси для ефективного та надійного збору врожаю. Крім того, наш потужний кормозбиральний комбайн поєднує в собі безліч технологій. Наприклад, інтелектуальна концепція управління двигуном і приводом ходової частини CEMOS AUTO PERFORMANCE або автоматичне регулювання потужності двигуна DYNAMIC POWER допомагають знизити витрату пального в діапазоні часткового навантаження до 13 %. Регульований привід вентилятора радіатора DYNAMIC COOLING ефективно регулює потужність охолодження. Охолоджується тільки те, що дійсно потрібно. Це дає змогу заощадити до 10 кВт.

Інноваційне регулювання зазору прискорювача також дає змогу заощадити до 15 кВт, особливо якщо подрібнений матеріал викидають тільки в бік. Система регулювання тиску в шинах також сприяє підвищенню ефективності, знижуючи витрату палива до 5 %. Знижений тиск повітря збільшує площу контакту шин із поверхнею землі, зменшує їхнє занурення в ґрунт і тим самим забезпечує більш легке та енергоощадне кочення коліс.

Постійна робота в цілодобовому режимі

Інтеграція інтелектуальних систем підтримки оператора, включно з AUTO FILL, CAM PILOT/GPS PILOT і CEMOS AUTO PERFORMANCE, забезпечує постійну оптимальну роботу кормозбирального комбайна JAGUAR у цілодобовому режимі. Ці системи також дають змогу суттєво знизити навантаження на оператора. Статистика показує, що, наприклад, у разі використання системи управління силосопроводом кількість натискань оператором на важіль управління скорочуються на 50,6 %. Рух самого важеля управління скорочується на 15,2 % (з GPS — на 29,3 %), а повороти керма — на 35,4 % (з GPS — на 64,5 %).

Розвантаження оператора призводить до підвищення ефективності машини, збільшення її продуктивності і зниження витрати пального. За увімкнених систем підтримки JAGUAR стає на 10 % ефективнішим у плані продуктивності та споживає на 13 % менше пального.

Дані про врожай доступні онлайн

Не в останню чергу оптимізація робочих процесів та їхня цифровізація сприяють тому, що дані про збір врожаю доступні безпосередньо онлайн, і їх можна використовувати швидко та ефективно. Наприклад, за допомогою CLAAS connect ви завжди матимете повне уявлення про всі ваші дії, етапи роботи, документацію та ліцензії.