Надійність

CLAAS JAGUAR працює як годинник

Надійність

CLAAS JAGUAR працює як годинник

CLAAS JAGUAR працює як годинник

Під час будь-яких робіт у полі не повинно бути ані вразливих місць, ані небажаних простоїв. Кормозбиральний комбайн CLAAS JAGUAR — це продукт класу Premium, який завжди працює на вас. Завдяки зносостійким компонентам системи потоку рослинного матеріалу та надзвичайно високій якості деталей він працює надійно та ефективно.

Одним із найважливіших аспектів роботи в сільському господарстві є уникнення простоїв. Перерви не тільки коштують часу та грошей, але й шкодять усьому ланцюгу збирання врожаю, починаючи від простоїв транспортних засобів на очікування, і аж до зупинки техніки для валкування на силосі. Кормозбиральний комбайн CLAAS JAGUAR — ваш надійний партнер у роботі в полі, який упевнено справляється з усіма викликами, що несе день жнив, і зводить простої до мінімуму. Його якість — у кожній деталі, тому JAGUAR працює на вашому підприємстві зі стабільною надійністю. Він у прямому значенні «нестримний».

Зносостійкі компоненти системи потоку рослинного матеріалу CLAAS PREMIUM LINE

Для забезпечення ще більшої надійності CLAAS пропонує оснастити JAGUAR зносостійкими компонентами системи потоку рослинного матеріалу. Доступний із заводу як опція пакет PREMIUM LINE гарантує тривалу роботу кормозбирального комбайна з максимальною продуктивністю навіть в екстремальних умовах. Окрім цього, у поточному 2024 господарському році пропонується цікавий пакет «PREMIUM LINE Professional на честь 50 років JAGUAR» із привабливою вигодою в 15 050 євро.

Повна прозорість даних завдяки TELEMATICS

У технічному плані CLAAS JAGUAR також на найсучаснішому рівні — і все одно наші інженери постійно модернізують його й далі. Вирішальним фактором для ефективності JAGUAR є інтеграція TELEMATICS. Ця інноваційна технологія забезпечує повну прозорість даних під час жнив. Наші клієнти можуть спостерігати за машиною в режимі онлайн, планувати логістику транспортування та координувати операції із сервісного обслуговування. Завдяки TELEMATICS дилери теж мають доступ до даних збирання врожаю та даних машини. Досягнуте за рахунок цього зниження простоїв означає не тільки підвищення рентабельності, але й бездоганне та безперервне функціонування всього ланцюга жнив. Адже задоволеність клієнта для нас завжди на першому місці.

Потужні приставки. І JAGUAR із відмінною доступністю для робіт із технічного обслуговування

Наші потужні приставки, наприклад кукурудзяна приставка ORBIS, також оптимально налаштовані на JAGUAR, що дозволяє забезпечити високу пропускну здатність у будь-якому куточку світу в будь-яких умовах експлуатації. Високоякісні компоненти, як-от двигуни від MAN і Mercedes, також роблять свій внесок у забезпечення високої продуктивності та надійності JAGUAR. Ще одним чинником швидкої та безперешкодної роботи з JAGUAR є його першокласна доступність для операцій із технічного й сервісного обслуговування. Завдяки простоті у використанні необхідні роботи виконуються швидко й ефективно, що також сприяє мінімізації часу простоїв.

CLAAS JAGUAR є оптимальним вибором для фермерів і підрядників, які шукають потужний, надійний та ефективний кормозбиральний комбайн. Поєднання міцної конструкції, зносостійких деталей, найсучасніших технологій та широкого асортименту сервісних послуг робить JAGUAR цінним партнером для будь-яких жнив.