Права та захист даних

Дякуємо за перегляд даної сторінки та інтерес до наших продуктів.

Права та захист даних

Дякуємо за перегляд даної сторінки та інтерес до наших продуктів.

Юридичні примітки

Умови користування інтернет-пропозицією CLAAS KGaA mbH

Всі права на тексти, фотографії, логотипи, анімацію, відео- та аудіоматеріали, зображення, а також на їх розміщення на інтернет-сайтах зберігає за собою фірма CLAAS KGaA mbH. Вони захищені авторським правом або іншими охоронними правами і не можуть використовуватися, копіюватися, поширюватися або змінюватися третіми особами з комерційною метою. Якщо не зазначено інше, використовувані логотипи, фірмові таблички, товарні знаки та розчерки, а також емблеми захищені нормами законодавства про товарні знаки і не можуть без прямого письмового дозволу CLAAS KGaA mbH використовуватися в рекламних цілях або для публічного розповсюдження інформації, що міститься тут.

При складанні інтернет-сайтів CLAAS дотримувалася максимально можливої ​​сумлінності. Ми не несемо відповідальності за правильність, точність та відсутність помилок в інформації, представленій на інтернет-сайтах CLAAS. Крім того, виключається будь-яка відповідальність за збитки, завдані внаслідок прямого чи непрямого використання цих сайтів.

Якщо на інтернет-сайтах CLAAS містяться посилання на сайти інших розробників, вони наводяться виключно з метою зручності користувача. Ми не несемо жодної відповідальності за вміст таких сторонніх сайтів. Посилання на сторонні сайти не свідчать про те, що ми рекомендуємо або схвалюємо їх або послуги та дані, що містяться на них. Відповідальність за використання посилань несе лише користувач. Користування сайтами в жодному разі не означає встановлення договірних чи інших відносин між CLAAS KGaA mbH та користувачем.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до вмісту або формату інтернет-сайтів CLAAS, а також припиняти їх роботу.Якщо на сайтах CLAAS запитуються особисті дані користувачів, їх надання є добровільним. Ці дані обробляються за умов конфіденційності з повним дотриманням вимог Закону ФРН про захист даних.

Докладніші відомості про використання особистих даних можна отримати, перейшовши за посиланням «Примітка про захист даних». На цьому веб-сайті здійснюється збирання та збереження даних за допомогою технологій Google Analytics для забезпечення маркетингової діяльності та оптимізації. Докладнішу інформацію див. у розділі «Примітка про захист даних».