Захист ґрунту

CLAAS JAGUAR із системою регулювання тиску в шинах і гусеничним рушієм TERRA TRAC

Захист ґрунту

CLAAS JAGUAR із системою регулювання тиску в шинах і гусеничним рушієм TERRA TRAC

Для максимально дбайливого поводження з ґрунтом

Якість і родючість ґрунту є визначальними факторами успішного врожаю. Кормозбиральний комбайн CLAAS JAGUAR із гусеничним рушієм TERRA TRAC забезпечує мінімальне навантаження на ґрунт і оптимальну тягу за високого комфорту під час руху.

Фермери знають, наскільки важливо захищати ґрунт. Завдяки своїм великим шинах у стандартній комплектації CLAAS JAGUAR відмінно оснащений для виконання цієї задачі. Аби звести тиск на ґрунт до мінімуму, JAGUAR пропонує інноваційну систему регулювання тиску в шинах як для переднього, так і заднього мосту. Вона настільки проста в керуванні, наскільки це можна уявити: перед виїздом механізатор налаштовує потрібний тиск у шинах на бортовому комп'ютері CEBIS. Потім тиск автоматично регулюється відповідно до умов руху, що дозволяє JAGUAR, наприклад, упевнено рухатися дорогами зі швидкістю 40 км/год із високим тиском у шинах, зберігаючи хорошу стійкість. Після переходу на роботу в полі тиск у шинах автоматично знижується до оптимального рівня. Це дає більшу опорну поверхню та значно нижчий тиск на ґрунт під час збирання врожаю.

Відмінна тяга, високий комфорт під час руху

Збільшена за рахунок меншого тиску в шинах опорна поверхня забезпечує не тільки більш дбайливе поводження з ґрунтом, але й більшу тягу. Зменшений тиск у шинах створює ефект амортизації, м'яко поглинає нерівності, що найкращим чином відображається на комфорті під час руху.

Ідеальне доповнення: гусеничний рушій TERRA TRAC

З гусеничним рушієм TERRA TRAC, що пропонується як спеціальне оснащення для JAGUAR 960 і JAGUAR 990, навантаження на ґрунт стає ще меншим, а тяга й комфорт під час руху ще більшими. Система TERRA TRAC, доступна з трьома різними ширинами рушія, суттєво збільшує опорну поверхню на передній осі. Особлива перевага гусеничного рушія TERRA TRAC: він здатен утримувати машину із загальною шириною 3 м. Завдяки цьому не потрібно отримувати додатковий дозвіл на перевищення ширини. Це явна перевага перед колісними машинами з 800-ми шинами й загальною шириною 3,30 м. Окрім цього, TERRA TRAC забезпечує плавний рух у полі та практично згладжує нерівності, що позитивно позначається на якості роботи в полі та веденні приставки. Результат —висока однорідність стерні. А механізатор у кабіні задоволений надзвичайно плавним рухом без ривків.

Збереження розворотної смуги для збирання трави

TERRA TRAC також оснащується системою збереження розворотної смуги. Вона забезпечує особливо дбайливе поводження з дерниною під час маневрування на розвороті. Завдяки довгій опорній поверхні гусениці автоматично знижується ризик зрізання. Це працює так: від певного кута повороту задньої осі два опорні ролики гусеничного рушія автоматично натискаються вниз. Це на третину зменшує опорну поверхню, вона стає практично такою ж, як на машинах із шинами. Ця функція автоматично активується в комбінації з PICK UP, що дає можливість експлуатувати JAGUAR із системою TERRA TRAC у будь-яку пору року.