Если вы «принимаете», мы устанавливаем технически не требуемые файлы куки (в том числе от третьих лиц), чтобы предложить вам удобное пользование сайтом, улучшить наш сервис и адаптировать его к вашим интересам. Вы можете отозвать свое согласие в любое время здесь. Мы также устанавливаем технически необходимые файлы куки, если вы не «принимаете».

Для анализа вашего поведения пользователя CLAAS также использует «Google Analytics». Google обрабатывает ваши данные об использовании, чтобы предоставить CLAAS анонимную статистику о поведении пользователей. Google также использует ваши данные в любых своих целях (например, для профилирования) и объединяет ваши данные с данными из других источников. Google может хранить ваши данные за пределами Европейского Союза, например, в США в Google LLC. И Google, и правительственные агентства имеют доступ к данным. 

Более подробные сведения содержатся в нашем заявлении о защите данных.

Принять

Стать дилером CLAAS

Компанія CLAAS - світовий лідер з виробництва сільськогосподарської техніки, для якого поряд з технічними характеристиками продукції, велике значення має високий рівень сервісного обслуговування, оперативне постачання запасних частин, а також близькість дилера до клієнта.

Ми постійно розвиваємо професіоналізм існуючої дилерської мережі з метою підвищення якості обслуговування.

Компанія CLAAS використовує індивідуальний підхід до кожного дилера і визначає етапи розвитку в залежності від його місця розташування, економічної ситуації та вимог клієнтів у даному регіоні.

Велику увагу ми приділяємо функціональності і презентабельності дилерських центрів у регіонах, а також високому рівню кваліфікації персоналу дилера.

Якщо Ваша компанія зацікавлена у встановленні довгострокових партнерських відносин з CLAAS, заповніть Заявку та надішліть її за адресою dealerdevelopment.cua@claas.com

Завантажити заявку