Когато натиснете „Приемам“, ние поставяме бисквитки (включително и на трети страни), които не са технически необходими, за да Ви предложим едно удобно за използване онлайн съдържание, както и да подобрим нашите услуги, и да ги адаптираме още повече към Вашите интереси. Можете да оттеглите по всяко време Вашето съгласие за това тук. Технически необходими бисквитки поставяме дори и тогава, когато не натиснете „Приемам“.

За да проследи Вашето поведение като потребител, CLAAS използва и „Google Analytics“. Google обработва Вашите потребителски данни, за да предостави на CLAAS анонимни статистики относно поведението на потребителите. Google използва Вашите данни и за други свои цели (напр. създаване на профил) и обединява Вашите данни с данни от други източници. При необходимост Google съхранява Вашите данни извън Европейския съюз, напр. в САЩ, чрез Google LLC. Достъп до данните имат както Google, така също и държавни органи. 

Более подробные сведения содержатся в нашем заявлении о защите данных.

Принять

Стать дилером CLAAS

Компанія CLAAS - світовий лідер з виробництва сільськогосподарської техніки, для якого поряд з технічними характеристиками продукції, велике значення має високий рівень сервісного обслуговування, оперативне постачання запасних частин, а також близькість дилера до клієнта.

Ми постійно розвиваємо професіоналізм існуючої дилерської мережі з метою підвищення якості обслуговування.

Компанія CLAAS використовує індивідуальний підхід до кожного дилера і визначає етапи розвитку в залежності від його місця розташування, економічної ситуації та вимог клієнтів у даному регіоні.

Велику увагу ми приділяємо функціональності і презентабельності дилерських центрів у регіонах, а також високому рівню кваліфікації персоналу дилера.

Якщо Ваша компанія зацікавлена у встановленні довгострокових партнерських відносин з CLAAS, заповніть Заявку та надішліть її за адресою dealerdevelopment.cua@claas.com

Завантажити заявку