Запасні частини CLAAS ORIGINAL

Виготовлення й постачання на замовлення.

CLAAS Service & Parts пропонує запчастини, виготовлені з високоякісних матеріалів і відповідно до специфікації CLAAS спеціально для вашої машини. Щоб все працювало.

Запасні частини CLAAS ORIGINAL

Виготовлення й постачання на замовлення.

CLAAS Service & Parts пропонує запчастини, виготовлені з високоякісних матеріалів і відповідно до специфікації CLAAS спеціально для вашої машини. Щоб все працювало.

Запасні частини CLAAS ORIGINAL — все підходить.

Запчастини мають не лише правильні розміри. Використані матеріали та їх обробка є важливими основами для надійного й довгострокового використання машин. Запчастини виготовляються з високоякісних матеріалів у точній відповідності до специфікацій і перевіреного ноу-хау CLAAS. Кожна окрема деталь оптимально підходить до всієї системи вашої машини.

Виготовлено на замовлення

Запчастини CLAAS ORIGINAL є точно виготовленими високоякісними серійними деталями для машин CLAAS.

Надійні

Запчастини CLAAS ORIGINAL мають довгий строк служби й захищають вашу машину від уламок.

Ефективні

Запчастини CLAAS ORIGINAL вражають своєю рентабельністю та якістю, які себе окупають.


Польові випробування демонструють різницю.

ORIGINAL проти підробок

Чому слід завжди обирати саме запчастини CLAAS ORIGINAL для вашої машини CLAAS?  Не тільки тому, що кожна окрема деталь підходить до всієї системи вашої машини, але й бо запчастини CLAAS ORIGINAL бережуть ваш гаманець. Ми перевірили це для вас, адже реальний стан речей можна випробувати лише на практиці. Дізнайтеся про різницю між запчастинами ORIGINAL і підробками.


Ідеально вивірені

Подвійні пальці CLAAS ORIGINAL

Подвійні пальці ORIGINAL виготовлені з високоякісного багаторазово загартованого чавуна. Вони гарантують найвищу безпеку використання разом з ідеальним вивіренням для різального апарату CLAAS на довгий строк. Різноманітні якісні характеристики виділяють подвійні пальці ORIGINAL.


Якість до останньої пори.

Фільтр CLAAS ORIGINAL

Фільтри CLAAS ORIGINAL захищають двигун від забруднень, забезпечують довгострокову експлуатаційну надійність і оптимально вивірені для потужності машини CLAAS. Вони постійно покращуються, тому йдуть в ногу зі зростаючою потужністю машини. Уже під час розробки фільтри перевіряються в реальних умовах на місці й налаштовуються для певної машини CLAAS.


Чудова взаємодія.

Протиріз CLAAS ORIGINAL

Протирізальний брус універсальний CLAAS ORIGINAL завдяки спеціальному покриттю є особливо стійким і має високий захист від зношування. Бездоганно працюючий протиріз є основою для успішного збирання врожаю.


Безшовна досконалість.

Ланцюги CLAAS ORIGINAL

З ланцюгами CLAAS ORIGINAL ви можете покластися на відмінну взаємодію. Оптимально комбіновані високоякісні деталі гарантують найвищу якість і надійність, які задовольняють усі бажання. Найнезначніші ухилення можуть мати істотні наслідки для машин. Ланцюги CLAAS ORIGINAL мають багато переваг.


Цільове налаштування.

Кулькопідшипник CLAAS ORIGINAL

Кулькопідшипники й роликові консолі CLAAS ORGINAL відповідають найвищим вимогам до ваших підшипників. Вони неймовірно довговічні, навіть за найтяжчих умов. Підшипники виконані таким чином, що вони без проблем витримують пов’язані з приводом гойдання, поштовхи, а також піки навантаження.


Гостра якість.

Ніж CLAAS ORIGINAL

Тупі ножі знижують якість різання й підвищують використання пального. Ножі CLAAS ORIGINAL виконуються лише з високоякісних і зносостійких різальних компонентів ORIGINAL, які були розроблені для довготривалого й малозношуваного інтервалу різання. Різальні компоненти виготовляються з легованої спеціальної інструментальної сталі й мають зносостійке покриття.


Сильне зчеплення.

Ремені CLAAS ORIGINAL

Ремені CLAAS ORIGINAL забезпечують найкраще зчеплення для ваших машин CLAAS. Особливу роль має ноу-хау в оптимальній комбінації різних матеріалів. Ремені CLAAS ORIGINAL виготовляються з високоякісних гумових матеріалів, кордшнурів і тканин. Конструкція ременів водночас індивідуально підлаштовується для певного приводу CLAAS.


Стабільні й гнучкі.

Пружинні пальці CLAAS ORIGINAL

Пружинні пальці CLAAS ORIGINAL забезпечують рівномірне й бережливе перевезення зібраного матеріалу. Вони роблять можливим бездоганний потік матеріалу на пресах, причепах-самонавантажувачах, соломорізках, валкувачах й перегрібачах. Завдяки багаторічному досвіду у виробництві оригінальні пружинні пальці оптимально підходять для всієї системи CLAAS.


Сидіння CLAAS ORIGINAL

Сидіння CLAAS ORIGINAL

Сидіння CLAAS ORIGINAL вражають сучасним дизайном і відмінно інтегровані в інтерфейс взаємодії людини з машиною CLAAS (MMI = Man Machine Interface). Звісно, сидіння ORIGINAL відповідають також законним нормам. Окрім цього, вони мають ще багато переваг.