Клиенты о нас

Здесь Вы найдете отзывы клиентов.

Отзывы наших клиентов важны и  являются главным барометром при принятии стратегических решений развития нашей компании и инвестиций в будущее.

Клиенты о нас

Здесь Вы найдете отзывы клиентов.

Отзывы наших клиентов важны и  являются главным барометром при принятии стратегических решений развития нашей компании и инвестиций в будущее.

Украина

Видеоролики из Украины


Тракторна симфонія

Тракторна симфонія

Київщина – один з провідних регіонів країни, де займаються тваринництвом. Хоча справа це нині нелегка (ціни на молоко незадовільні), однак хороша техніка допомагає не лише виходити на рівень рентабельності, а й мати прибуток. Щоб побачити, як це робиться найкращим чином, «Агробізнес Сьогодні» відвідав господарство «Терезине» в однойменному селищі, що у Білоцерківському районі столичної області.


Для работы по 3000 моточасов в год без проблем – такой трактор мы искали

AXION 940: мощная гармония

Техніка фірми CLAAS є практично у кожному господарстві. Тривалий час у вітчизняних аграріїв компанія CLAAS асоціювалася перш за все, з зернозбиральними, кормозбиральними комбайнами та машинами так званої «зеленої лінійки». Але останнім часом все більшу увагу привертають трактори цього виробника. Це відбувається завдяки тому, що трактори CLAAS зорієнтовані на виконання всього комплексу робіт від обробітку ґрунту і до збирання урожаю.


Не агрохолдинг, але й задніх не пасе…

Маневрений, як гелікоптер, надійний, наче паровоз

Здавалося б, що стосовно потужності, економічності, надійності сучасне тракторобудування досягло доволі високих показників і може задовольнити вимоги практично всіх аграріїв не тільки України, а й світу. Проте це лише на перший погляд, адже, як кажуть, скільки людей — стільки й думок. Або ж, перефразувавши цей афоризм, скільки господарств — стільки й особливих вимог до тракторів у процесі вибору свого надійного механічного помічника.


Рано чи пізно в житті кожного аграрія настає період.

НАШ ВИБІР – CLAAS AXION 850

коли потрібно оновлювати парк техніки. Цей відповідальний момент не можна недооцінювати, адже від того, наскільки оптимальні машини ви оберете, залежить як якість та вчасність проведення покладених на них завдань так і рентабельність вашого виробництва в цілому.