Прес реліз

Помер Рейнхолд Клаас

Рейнхольд Клаас, один з найстаріших акціонерів та член наглядової ради групи CLAAS, помер 7 червня 2022 року у віці 91 року. Райнхольд Клаас був третьою дитиною засновника компанії Августа Клааса та дружин Паули Клаас. Разом зі своїм братом, Гельмутом Клаасом, Рейнхольд відіграв значну роль у розбудові компанії після Другої світової війни.

Всі, хто знав Рейнхольда Клааса, цінували його за доброзичливість і скромність. Люди та добробут сімейного бізнесу завжди були для нього на першому місці. Своїми діями він зробив значний внесок у наш успіх сьогодні», – пояснює Томас Бьок, генеральний директор CLAAS.

Рейнхольд Клаас був дипломованим інженером-промисловцем. Він закінчив Дармштадтський технічний університет у 1958 році.  Був одним із перших випускників нового міждисциплінарного курсу навчання, що складається з машинобудування та ділового адміністрування.

Рейнхольд Клаас офіційно приєднався до компанії разом зі своїм братом Гельмутом у липні 1957 року. Його основна увага була зосереджена на розробці прес-підбирачів та кормозбиральних комбайнів. Серед іншого, він відповідав за налагодження виробництва прес-підбирачів на новозбудованому заводі у французькому місті Меці. До 1970-х років він розширив виробничий майданчик і розвинув його до нинішнього розміру. Рейнхольд Клаас також подав заявки на патент на понад 40 винаходів.

Рейнхольд Клаас мав активну соціальну позицію у  Харзевінкелі та у регіоні в цілому. Був залучений до багатьох клубів та організацій, особливо у футболі та гандболі, що принесло йому заслужене визнання.

До останнього часу Райнхольд Клаас був членом наглядової ради та двох консультаційних рад.

У групі CLAAS син Райнхольда, представник третього покоління в управлінні, - Рюдігер Клаас,  замінить свого батька.

Смерть Рейнхольда Клааса глибоко засмучує його сім'ю, акціонерів, виконавчу раду та працівників компанії Claas.