Прес-реліз

Компанія CLAAS планує інвестувати близько 40 мільйонів євро у реконструкцію ділянки в Бад-Заульгау, Німеччина.

Ці інвестиції планують зробити протягом декількох наступних років, щоб адаптувати  виробничі потужності для задоволення зростаючого попиту на кормозбиральну техніку. 

Останні  роки Бад-Заульгау швидко розвивається і є, в групі CLAAS, центром концентрації  процесу розробки , вдосконалення і випуску кормозаготівельного комбайну JAGUAR. В рамках поточної інвестиційної програми розширюється та оновлюється інфраструктура майданчика, а існуюче приміщеня площею 5000 м² реконструюється для створення додаткових монтажних зон. Вся енергетична інфраструктура буде адаптована та оновлена в декілька етапів для майбутніх виробничих потужностей. Згодом плануються інвестиції в напрямках логістики, виробництва та оптимізації складів. Загальна сума інвестицій становить близько 40 мільйонів євро.

Успіх продукції CLAAS для високотехнологічної заготівлі кормів і, насамперед, позитивні прогнози збуту нових кукурудзяних жаток ORBIS, вимагають коригування структури заводу в Бад-Заульгау. «Ми продовжуємо спостерігати безперервну тенденцію до професійної технології збирання врожаю і маємо тут відмінні позиції з багатьма товарними лініями», – повідомляє Улі Нікол, керівник підрозділу кормозбиральної техніки  CLAAS і керуючий директор Claas Saulgau GmbH та Claas Material Handling GmbH. 

Надалі CLAAS ще більше посилить свої позиції лідера на світовому ринку виробництва сільськогосподарської техніки, а саме: зерно – та кормозбиральних комбайнів, косарок, ворошилок, валкоутворювачів та прес-підбирачів. Нещодавно нами було представлено нове покоління 4-х роторних валкоутворювачів LINER із запатентованою карданною системою та унікальною конструкцією рами, котрі викликали величезний інтерес у фермерів та підрядників по всьому світу. Ще одна інновація у сегменті косарок  – унікальна система векторного складання, котра представлена на  DISCO 4400 . «Інвестиції в ділянку Бад-Заульгау спрямовані на те, щоб наші очікування щодо зростання підтримувалися високопродуктивним виробництвом на найвищому рівні якості», - додає Улі Нікол .   


Довготривалий розвиток лінійки продукції послідовно адаптується до світових тенденцій та стратегії зростання CLAAS. Стає очевидним, що самозавантажувальний метод збирання врожаю втрачає свою актуальність перед кормозбиральними комбайнами останніх поколінь, що поступово перетворює сегмент навантажувачів на нішу з регіональним фокусуванням на потребі аграрія. Саме за цих обставин CLAAS вирішив припинити виробництво фронтальних навантажувачів та причепів  Cargos наприкінці сезону 2022 року, що обумовлює вивільнення додаткових виробничих потужностей для виготовлення приставок ORBIS.

Наш фірмовий сервіс CLAAS, котрий включає поставку запчастин та обслуговування клієнтів для серії CARGOS буде гарантовано й надалі. Фронтальні навантажувачі та причепи Cargos і надалі будуть обслуговуватися сервісними інженерами.