Прес реліз

CLAAS посилює співпрацю з AgXeed і розпочинає продаж перших одиниць

CLAAS збільшив свою фінансову участь в AgXeed B.V., долучившись до чергового інвестиційного раунду серії A голландського стартапу.

Окрім того, було налагоджено перші канали збуту та обслуговування вже готових рішень з компанією CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH, яка знаходиться в містечку Герцеброк-Клархольц, Німеччина.

Після перших успішних спільних проектів CLAAS посилює подальшу співпрацю з голландським стартапом AgXeed для розвитку та налагодження промислового виробництва автономних сільськогосподарських машин. З цією метою інвесткомпанія Seed Green Innovations GmbH, що входить до групи CLAAS, разом з венчурним фондом Amathaon Capital та компанією AMAZONE Group, прийняла участь у черговому раунді із залучення інвестицій. Seed Green Innovations GmbH була заснована компанією CLAAS саме для підтримки подібних інноваційних компаній, які хочуть відігравати ключову роль у формуванні майбутнього сільського господарства.

Співпраця між CLAAS та AgXeed розпочалася від моменту перших інвестиційних вливань навесні 2021 року і відтоді лише розширюється. Завдяки подальшому інвестуванню CLAAS забезпечує доступ до інноваційних технологій у галузі автономних сільськогосподарських машин, а AgXeed отримує усі переваги від міжнародної мережі та досвіду групи CLAAS у багатьох сферах, зокрема розробки, продажу та обслуговування. Наприклад, у травні 2022 року AgXeed підписав дистриб’юторську угоду з CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH (CVG). А вже цього літа обрані німецькі та швейцарські дилери стануть першими партнерами з дистрибуції та обслуговування AgXeed. Окрім класичної моделі продажу AgBots, також будуть доступні декілька орендних моделей, які дозволять клієнтам зробити перші кроки у світ автономних сільськогосподарських технологій та протестувати їх у власних операційних моделях. З цією метою CVG вже включив дві моделі AgBot до власної онлайн платформи оренди сільськогосподарських машин FIRST CLAAS RENTAL.AgXeed B.V. пропонує інтелектуальну, стабільну та повністю автономну систему землеробства. При чому апаратне забезпечення, віртуальні інструменти планування та комплексні моделі даних якої можна легко масштабувати. На сьогодні усі ці рішення роблять компанію-стартап провідним гравцем у сфері автономних рішень європейського континенту. Після успішної презентації першої гусеничної версії AgBot на 115 кВт (154 к. с.) у 2020 році, вже наступного року AgXeed презентував триколісний AgBot для садів і виноградників, до якого нещодавно долучив чотириколісний AgBot потужністю 55 кВт (74 к.с.). Усі свої автономні агрегати стартап оснащує дизель-електричним приводом.

Разом з CLAAS, Amazone і Amathaon, AgXeed прагне значно прискорити розвиток ефективних і цілісних рішень для сільського господарства у найближчі роки.