Если вы «принимаете», мы устанавливаем технически не требуемые файлы куки (в том числе от третьих лиц), чтобы предложить вам удобное пользование сайтом, улучшить наш сервис и адаптировать его к вашим интересам. Вы можете отозвать свое согласие в любое время здесь. Мы также устанавливаем технически необходимые файлы куки, если вы не «принимаете».

Для анализа вашего поведения пользователя CLAAS также использует «Google Analytics». Google обрабатывает ваши данные об использовании, чтобы предоставить CLAAS анонимную статистику о поведении пользователей. Google также использует ваши данные в любых своих целях (например, для профилирования) и объединяет ваши данные с данными из других источников. Google может хранить ваши данные за пределами Европейского Союза, например, в США в Google LLC. И Google, и правительственные агентства имеют доступ к данным. 

Более подробные сведения содержатся в нашем заявлении о защите данных.

Принять

Прес-реліз

Гібридна технологія CLAAS - протягом чверті століття завжди на крок попереду

Харзевінкель, 12 листопада 2020 року. Саме 25 років тому компанія CLAAS випустила LEXION 480 - модель, яка на той час була не тільки найкращим у світі зернозбиральним комбайном, але й відрізнялася абсолютно новою концепцією обмолоту, яка залишається неперевершеною за своїми показниками за будь-яких умов експлуатації.

Запатентована система APS HYBRID SYSTEM, що представляє собою комбінацію молотарки APS і системи сепарації ROTO PLUS, була першою в світі на виставці Agritechnica в 1995 році і з тих пір стала світовим еталоном продуктивності і якості зерна. Порівняно з молотаркою APS соломотрясів MEGA, діаметр молотильного барабана збільшено з 450 мм до 600 мм, а ширину похилої камери з 1,580 мм до 1700 мм. Для безпечної сепарації залишкового зерна використовували два осьові ротори з плавним ходом. Під час обмолоту зерна першою серією LEXION 480 ця технологія забезпечила продуктивність обмолоту зерна понад 35 т/год. Цей показник зріс до більш ніж 40 т/год із довшими роторами, встановленими з 1996 року. Серед інших особливостей, що визначають передові тенденції, були активні поворотні розкидачі, які могли розкидати солому по всій ширині різання переднього навісного обладнання, а також вдосконалена система VISTA CAB з екраном бортової інформаційної системи CEBIS.

У 1998 році LEXION 480 знову започаткував нову технологію, коли став першим великим зернозбиральним комбайном, оснащеним гумовими гусеницями передньої осі, придатними для великого обсягу виробництва - системою TERRA TRAC. Таке полотно гусеничного ходу відповідало потребам захисту ґрунту, оскільки приставки стали дедалі ширшими та важчими - і робили це, зберігаючи транспортну ширину в межах 3,5 м. Черговий прорив відбувся в 2011 році, коли став можливим рух на гусеничному ходу зі швидкістю до 40 км/год - рекорд на той час!

Вже в 2002 році компанія CLAAS змогла відзначити виробництво 10 000-го LEXION - 480 TERRA TRAC. Лише через 3 роки серія LEXION 600 подолала "звуковий бар’єр" у продуктивності зерна пшениці 60 т/год. Цей новий вимір продуктивності був підкріплений офіційним рекордом у книзі рекордів Гіннеса в 2008 році: ніколи раніше нікому не вдалося зібрати 532 т пшениці за 8 годин одним комбайном. А в 2011 році саме LEXION 770 TERRA TRAC побив цей рекорд, намолотивши неймовірних 675 т пшениці протягом 8 годин у Великобританії.

До нових рубежів з новим поколінням

У 2019 році CLAAS випустила друге, нещодавно розроблене покоління своєї успішної лінійки великих зернозбиральних комбайнів з чотирма новими моделями серії LEXION, що пропонують кращі характеристики, вищу продуктивність, більший інтелект та ще більший комфорт, а також найбільший зерновий бункер на ринку - 18000 л*, і вражаючу швидкість розвантаження до 180 л /с. Нова лінійка LEXION відзначена двома нагорода "Machine of The Year 2020" із системою обмолоту та сепарації APS SYNFLOW HYBRID - знову встановила стандарти щодо економії пального з найсучаснішими двигунами MAN та Mercedes-Benz. Важливим фактором у цьому є система оптимізації CEMOS AUTOMATIC функція якої - постійна оптимізація таких процесів, як первинна сепарація, очищення, вторинна сепарація та навантаження двигуна.

Вершиною цієї серії є LEXION 8900 з максимальною потужністю 790 к.с. Це настільки потужний комбайн, що його повна потужність не може бути використана на таких ринках, як Північна Америка, з порівняно низькими врожаями та обмеженою кількістю соломи, і тому він там не продається. Влітку 2020 року поточна флагманська модель з Харзевінкля, LEXION 8900 TERRA TRAC, що працює у Великобританії в реальних умовах, досягла пікових показників понад 100 т/год пшениці часом із середнім значенням понад 94 т / год і втратами зерна менше 1%. Ось тут і проявляється очевидна сила гібридної технології: крива продуктивності майже не знижується, навіть пізно ввечері та вночі, коли відбувається підвищення рівня вологи як у соломі, так і в зерні. Це саме те, що цінують фермери та підрядники, не кажучи вже про надзвичайні можливості гібриду LEXION APS SYNFLOW при зборі різних культур. "Маючи стільки позитивних характеристик, абсолютно ясно, що CLAAS і надалі буде покладатися на систему APS SYNFLOW HYBRID у вищих класах продуктивності", пояснює Ян-Хендрік Мор, відповідальний за підрозділ зернозбиральної техніки у Раді Директорів CLAAS. "Це означає, що найвищий клас LEXION оснащений краще, ніж будь-який інший зернозбиральний комбайн, щоб задовольнити різноманітні вимоги світового ринку. Задоволені і, отже, лояльні клієнти у всьому світі є найкращим підтвердженням цього. Однак вимоги щодо скорочення витрат та часу, а також очікування щодо комфорту продовжують зростати; саме ці фактори рухають наших інженерів, оскільки вони щодня працюють над подальшим удосконаленням зернозбиральних комбайнів CLAAS."