Если вы «принимаете», мы устанавливаем технически не требуемые файлы куки (в том числе от третьих лиц), чтобы предложить вам удобное пользование сайтом, улучшить наш сервис и адаптировать его к вашим интересам. Вы можете отозвать свое согласие в любое время здесь. Мы также устанавливаем технически необходимые файлы куки, если вы не «принимаете».

Для анализа вашего поведения пользователя CLAAS также использует «Google Analytics». Google обрабатывает ваши данные об использовании, чтобы предоставить CLAAS анонимную статистику о поведении пользователей. Google также использует ваши данные в любых своих целях (например, для профилирования) и объединяет ваши данные с данными из других источников. Google может хранить ваши данные за пределами Европейского Союза, например, в США в Google LLC. И Google, и правительственные агентства имеют доступ к данным. 

Более подробные сведения содержатся в нашем заявлении о защите данных.

Принять

Харзевінкель, 09.04.2019

CLAAS відкрив новий випробувальний центр.

На головному підприємстві CLAAS в місті Харзевінкель урочисто відкрили новий випробувальний центр для тестування сільськогосподарської техніки. У проект було інвестовано 15 млн євро, з яких 3,2 млн євро виділено на закупівлю обладнання для проведення тестових випробувань нових машин.

На офіційному відкритті Голова Наглядової ради Групи CLAAS Катріна Клаас-Мюльхойзер зазначила: «В травні 2017 року ми заклали перший камінь у фундамент Центру, і всього потребували 22 місяці, щоб побудувати і ввести його в експлуатацію».

Випробувальний центр допоможе CLAAS прискорити розробку нових моделей зерно-, кормозбиральних комбайнів і тракторів. Для моделювання різних природно-кліматичних умов і їх впливу на техніку під час її експлуатації в самих різних країнах світу будуть задіяні 13 установок, а випробування можуть проводитися в режимі 24/7.

Найбільша і одночасно найбільш складна за конструкційним рішенням установка - це стенд для випробування на витривалість жаток шириною до 12 м. Тільки фундамент, на якому на пневматичній підвісці встановлено стенд, важить 600 тонн. Аналогів такої установки в Європі немає.

Також у випробувальному центрі працює і лабораторія тестування всієї електроніки машин. Тут можна провести випробування взаємодії систем допомоги механізатору з усіма компонентами. Так, тільки зернозбиральний комбайн має 30 блоків управління і по кожній машині в повністю автоматичному режимі тепер можна виконати до 50 тис. тестових операцій.

Варто відзначити, що після успішного завершення всіх лабораторних випробувань техніка CLAAS буде проходити обов'язкове тестування в реальних польових умовах. Саме тут остаточно підтверджується надійність машин CLAAS.