Если вы «принимаете», мы устанавливаем технически не требуемые файлы куки (в том числе от третьих лиц), чтобы предложить вам удобное пользование сайтом, улучшить наш сервис и адаптировать его к вашим интересам. Вы можете отозвать свое согласие в любое время здесь. Мы также устанавливаем технически необходимые файлы куки, если вы не «принимаете».

Для анализа вашего поведения пользователя CLAAS также использует «Google Analytics». Google обрабатывает ваши данные об использовании, чтобы предоставить CLAAS анонимную статистику о поведении пользователей. Google также использует ваши данные в любых своих целях (например, для профилирования) и объединяет ваши данные с данными из других источников. Google может хранить ваши данные за пределами Европейского Союза, например, в США в Google LLC. И Google, и правительственные агентства имеют доступ к данным. 

Более подробные сведения содержатся в нашем заявлении о защите данных.

Принять

Березень 2020

Інтеграція системи TELEMATICS з програмою управління господарством CROPIO.

Розробники CLAAS успішно завершили інтеграцію системи TELEMATICS з програмою управління господарством CROPIO. Результати співробітництва між двома компаніями були представлені 11 лютого в Києві під час CROPIO Camp 2020.

Платформа управління агропідприємством CROPIO дозволяє комплексно контролювати, оптимізувати і документувати всі ключові бізнес-процеси в сільськогосподарському виробництві. При цьому основним джерелом даних для підприємств, які використовують техніку CLAAS, є дані, які надходять від машин до системи TELEMATICS. Прямий же і автоматичний обмін даними між двома платформами став можливий завдяки протоколу API – розробці концерна CLAAS, представленої світу в кінці минулого року.

Нагадаємо, що представлений на виставці АGRITECHNICA 2019 Ганновері протокол API призначений спеціально для того, щоб зробити систему TELEMATICS сумісною з інформаційними системами управління сільгосппідприємством, т.зв. FMIS, інших виробників. Платформа CROPIO стала першою серед розробників подібних систем, які реалізовали подібну інтеграцію з системою TELEMATICS. Це дає можливість не тільки отримувати дані з машин CLAAS, але і переносити в систему TELEMATICS вже наявну в системі CROPIO інформацію – карти полів, й інші дані. Завдяки чому, хазяйство отримує можливість централізованого управління своїми власними виробничими процесами в рамкаї одного програмного продукту. Зокрема, інтеграція двох платформ дозволяє автоматично ідентифікувати поля, на яких працюють комбайни, документувати роботи, які виконують з прив'язкою до конкретного поля; об'єднувати дані з декількох комбайнів і їх датчиків урожайності, а також синхронізувати робочі щоденники.

"У сучасному цифровому світі питання сумісності системних різних виробників є ключовими. Користувач машин і обладнання не повинен замислюватися про те, чи буде той чи інший продукт працювати з тим програмним забезпеченням, яке у нього вже є і з якими він звик працювати. Багато сучасних розробок CLAAS базуються саме на цьому, включаючи й API протокол, який дозволив інтегрувати системи TELEMATICS і CROPIO. На це ж спрямована і інша розробка, яка незабаром також стане доступна користувачам - DATA CONNECT, що дозволяє обмінюватися даними між хмарними сховищами даних з машин різних брендів," – відмічає менеджер по продукту CLAAS Україна Віталій Бортун.